Piegāde visā Latvijā un pasaulē

Par mums

StepByStep Care sākās ar likteņa pavērsienu. Kad iemīlējos meitenē, kura šobrīd ir mana sieva, iepazinos arī ar viņas mazo brālīti - Kristiānu. Kristiānam dzīvē bija paveicies ar mīlošu ģimeni, taču nebija paveicies ar veselību. Bērnu cerebrālā trieka - šie vārdi izmainīja Kristiānam un viņa ģimenei visu dzīvi.

Pagāja laiks, līdz es sapratu, ko nozīmē šie vārdi. Pamazām sāku iepazīt Kristiāna pasauli un mēs kļuvām par labiem draugiem. Sapratu, ka ir lietas, kuras es uzskatīju par pašsaprotamām, reizēm īstenībā ir liela dāvana. Kristiāns nebija spējīgs patstāvīgi pārvietoties, kas uzlika lielu nastu gan viņa paša attīstībai, gan viņa ģimenei. Taču mani novērotais iedvesmoja palīdzēt - radās motivācija izstrādāt pārvietošanās palīgierīci, kas ļautu Kristiāna dzīvē ienest kustību! Ar draugu atbalstu un speciālistu ieteikumiem radās “Rāpulis”. Jau no pirmajām kustībām Kristiāna sejā atplauka smaids - viņš pārvietojās pats!

Es zinu, ka Latvijā un visā pasaulē vēl ir milzum daudz tādu bērnu, kā Kristiāns, kuri būtu laimīgi par iespēju pārvietoties patstāvīgi. Tāpēc esmu sapulcinājis komandu, kura strādā pie palīgierīču izstrādes, lai mēs varam palīdzēt šādiem bērniem. To dizains izstrādāts ērtai izmantošanai rehabilitācijas centros vai mājas vidē. Izmatojam koku un košas krāsas, kas rada siltuma un prieka sajūtu. Mūsu mērķis ir stimulēt bērna attīstības potenciālu un sniegt pēc iespējas lielāku neatkarību!

— Valters Krētainis, StepByStep Care dibinātājs

Mūsu produkti

Kustība ir dzīvība. Kustība ir spēks. Kustība ir prieks.
© 2020 StepByStep Care
Facebook
envelopephone-handsetearthcrossmenu